• All
  • Live
  • Finished
  • 18 Feb
No game
No game

Add matches to your personalized list by simply clicking on the bell icon (bell) which you'll find to the right of each match in the listing.

For your selected matches you will receive sound alerts (if you activate the sound by clicking on the speaker icon at the top of your screen) when goals are scored and for the final whistle.

  Albania: Kategoria Superiore   Standings
14:00
KF Kamza
0 - 0
Skenderbeu
14:00
Laci
0 - 0
Luftetari
17:00
Flamurtari
0 - 0
Lushnja
  Andorra: Andorra 1. Division   Standings
12:00
Santa Coloma
0 - 0
Inter D.
12:00
Encamp
0 - 0
Penya Encarnada d'Andorra
16:00
Sant Julia
0 - 0
Santa Coloma
18:00
UE Engordany
0 - 0
Lusitanos
  Argentina: Primera Division   Standings
01:30
Rosario Central
0 - 0
Olimpo
21:00
San Martin San Juan
0 - 0
Talleres
21:00
Arsenal S.
0 - 0
Huracan
  Argentina: Primera B Nacional   Standings
21:00
Brown de Adrogue
0 - 0
Boca Unidos
21:00
Guillermo Brown
0 - 0
Quilmes
  Argentina: Primera B   Standings
21:00
Dep.Espanol
0 - 0
Almirante Brown
  Argentina: Primera C   Standings
21:00
CA Defensores Unidos
0 - 0
Sportivo Barracas
21:00
Central Cordoba de Rosario
0 - 0
CA Midland
21:00
Canuelas
0 - 0
San Martin Burzaco
21:00
Club Lujan
0 - 0
Dock Sud
21:00
Sportivo Italiano
0 - 0
Argentino de Quilmes
  Argentina: Primera B   Standings
21:00
Central Cordoba
0 - 0
Union de Sunchales
21:00
Union Aconquija
0 - 0
Huracan Las Heras
21:00
Sportivo Patria
0 - 0
Guarani Antonio Franco
21:30
Gutierrez SC
0 - 0
Deportivo Maipu
21:30
Deportivo San Jorge Tucuman
0 - 0
Altos Hornos Zapla
  Argentina: Primera B Nacional   Standings
22:00
San Martin de Tucuman
0 - 0
Sportivo Estudiantes
  Argentina: Primera B   Standings
22:00
San Lorenzo de Alem
0 - 0
Union de San Juan
22:00
CD Libertad
0 - 0
Defensores de Pronunciameniento
22:30
CA Chaco For Ever
0 - 0
Crucero del Norte
  Argentina: Primera B Nacional   Standings
23:00
Ferro Carril Oeste
0 - 0
Atl. Rafaela
  Argentina: Primera Division   Standings
23:15
River Plate
0 - 0
Godoy Cruz Mza.
  Argentina: Primera B   Standings
23:15
Sportivo Belgrano
0 - 0
Sarmiento de Resistencia
23:30
Atletico Parana
0 - 0
Douglas Haig
  Australia: 3rd Division   Standings
05:00
Nunawading City FC
0 - 0
Melbourne City FC Youth
05:00
Melbourne Victory U20
0 - 0
North Geelong Warriors
  Australia: National Premier Leagues   Standings
05:30
Adelaide Comets
0 - 0
Adelaide Galaxy
  Australia: Australia 1 (W)
07:00
Sydney FC
0 - 0
Melbourne City FC
  Australia: 3rd Division   Standings
07:30
White City Woodville
0 - 0
Modbury Jets
  Australia: National Premier Leagues   Standings
08:00
Brisbane Olympic United
0 - 0
Lions FC
  Austria: Austria tipico-Bundesliga   Standings
16:30
Salzburg
0 - 0
SKN St. Polten
  Azerbaijan: Azerbaijan TopAz Premier League   Standings
12:00
Ganja
0 - 0
Inter Baku
  Belgium: Belgian League   Standings
14:30
Gent
0 - 0
KV Mechelen
  Belgium: EXQI League   Standings
16:00
Westerlo
0 - 0
Tubize
  Belgium: Belgian League   Standings
18:00
Charleroi
0 - 0
Standard Liege
20:00
Mouscron-Peruwelz
0 - 0
Waasland-Beveren
  Bolivia: Bolivia Primera Division   Standings
20:00
Jorge Wilstermann
0 - 0
Oriente Petrolero
20:00
Royal Pari
0 - 0
Nacional Potosi
22:15
The Strongest
0 - 0
Bolivar
  Bosnia-Herzegovina: Bosnian Premier League   Standings
14:30
Radnik Bn
0 - 0
Borac Banjaluka
17:30
Siroki Brijeg
0 - 0
Sarajevo
  Botswana: Botswana Premier League   Standings
15:30
Uniao Flamengo Santos
0 - 0
Extension Gunners
  Brazil: Brazilian State Leagues   Standings
00:00
Sinop
0 - 0
Pocone MT
00:30
Veranopolis
0 - 0
Gremio
00:30
Paragominas FC
0 - 0
Independente PA
14:00
Mirassol
0 - 0
Ituano FC
15:00
Sobradinho EC
0 - 0
Gama
19:30
Luziania
0 - 0
Samambaia
19:45
EC Cordino
0 - 0
Moto Club MA
19:45
Santa Quiteria
0 - 0
Sao Jose MA
20:00
Ferroviario
0 - 0
Guarani de Juazeiro
20:00
Uniao Recreativa dos Trabalhado.
0 - 0
Tupi
20:00
Centro Sportivo Paraibano
0 - 0
Campinense
20:00
Parnahyba
0 - 0
River AC
20:00
Aparecidense
0 - 0
Anapolina
20:00
Gremio Anapolis
0 - 0
Goias
20:00
Itumbiara
0 - 0
Ipora
20:00
Comercial MS
0 - 0
Operario MS
20:00
Mundo Novo
0 - 0
Aguia Negra
20:00
Santa Rita
0 - 0
CE Olhodaguense
20:00
Clube Sociedade Esportiva
0 - 0
Murici
20:00
Vitoria
0 - 0
Bahia
20:00
EC Jacuipense
0 - 0
Fluminense de Feira
20:00
Central PE
0 - 0
Belo Jardim
20:00
Sport
0 - 0
America PE
20:00
Cameta
0 - 0
Sao Raimundo PA
20:00
SE Unai Itapua
0 - 0
Santa Maria
21:00
Maranguape
0 - 0
Ceara
21:00
America MG
0 - 0
Atletico MG
21:00
Nacional de Patos
0 - 0
Desportiva Guarabira
21:00
Atletico Cajazeirense
0 - 0
Sousa
21:00
Sao Paulo RG
0 - 0
Internacional
21:00
Brasil de Pelotas
0 - 0
EC Sao Jose
21:00
Vila Nova
0 - 0
Esporte Clube Rio Verde
21:00
Sao Paulo
0 - 0
Santos FC
21:00
Internacional SC
0 - 0
Brusque
21:00
Chapecoense AF
0 - 0
Avai FC
21:00
Figueirense
0 - 0
Concordia Atletico
21:00
Costa Rica EC
0 - 0
Uniao Camapuanense
21:00
Mixto
0 - 0
Luverdense
21:00
Sergipe
0 - 0
Confianca
21:00
Boavista
0 - 0
Flamengo
21:00
Foz do Iguacu
0 - 0
Coritiba
21:00
Atletico PR
0 - 0
Rio Branco PR
23:00
Treze
0 - 0
Botafogo PB
23:10
Cuiaba
0 - 0
Operario MT
23:30
Novo Hamburgo
0 - 0
Sao Luiz
23:30
Ponte Preta
0 - 0
Palmeiras
23:30
Sao Bento
0 - 0
Botafogo SP
  Bulgaria: Bulgaria A PFG   Standings
11:30
Lokomotiv Plovdiv
0 - 0
Pirin Blagoevgrad
14:00
Ludogorets Razgrad
0 - 0
Slavia Sofia
16:30
Levski Sofia
0 - 0
Botev Plovdiv
  Cameroon: Cameroon Première Division   Standings
15:30
Cotonsport
0 - 0
APEJES FC
15:30
Dragon
0 - 0
Fovu Club
15:30
Aigle Royal
0 - 0
Union Sportive
15:30
New Star
0 - 0
Eding Sport FC
  Chile: Chile Primera   Standings
00:30
45+'
Univ. Conce
0 - 0
Curico Unido
  Chile: Chile Primera B   Standings
02:00
San Marcos
0 - 0
D. Copiapo
  Chile: Chile Primera   Standings
16:00
Deportes Iquique
0 - 0
U.La Calera
22:00
O'Higgins
0 - 0
Huachipato
  Chile: Chile Primera B   Standings
22:00
Cobreloa
0 - 0
Rangers
  Colombia: Colombian League   Standings
00:00
HT
Independiente Medellin
0 - 1
Deportivo Cali
00:00
HT
Chico FC
1 - 2
Itagui
02:00
A. Petrolera
0 - 0
Santa Fe
20:00
Envigado
0 - 0
Once Caldas
  Colombia: Colombia Torneo Postobon   Standings
21:30
Deportes Quindio
0 - 0
Bogota FC
  Colombia: Colombian League   Standings
22:00
Bucaramanga
0 - 0
Rionegro
23:15
America de Cali
0 - 0
Patriotas
  Costa Rica: Primera Division   Standings
03:00
Club Sport Herediano
0 - 0
Universidad de Costa Rica
  Costa Rica: Liga de Ascenso   Standings
18:00
AD Ramonense
0 - 0
Guanacasteca
  Costa Rica: Primera Division   Standings
20:30
C.S. Cartaginés
0 - 0
Deportiva Carmelita
20:30
Municipal Pérez Zeledón
0 - 0
Limon
  Costa Rica: Liga de Ascenso   Standings
21:00
Turrialba
0 - 0
Uruguay
  Costa Rica: Primera Division   Standings
23:00
Deportivo Saprissa
0 - 0
Aguilas Guanacastecas
  Croatia: Croatia Prva HNL   Standings
15:00
Dinamo Zagreb
0 - 0
Hajduk Split
17:00
Slaven
0 - 0
Cibalia
  Cyprus: Cyprus Glafkos Klerides League   Standings
14:00
Anorthosis
0 - 0
Ermis Aradippou
  Cyprus: Cyprus 2. Division   Standings
14:00
Omonia Aradippou
0 - 0
Ethnikos Assia
  Cyprus: Cyprus Glafkos Klerides League   Standings
16:00
Doxa Katokopia
0 - 0
AEP Paphos
  Czech Republic: Synot Liga   Standings
16:00
Sigma Olomouc
0 - 0
Plzen
18:00
Sparta Prague
0 - 0
Liberec
  DR Congo: DR Congo Super League   Standings
15:30
Dauphins Noirs
0 - 0
Virunga
  Denmark: Danish League   Standings
12:00
Elite 3000, Helsingør
0 - 0
Horsens
14:00
Randers
0 - 0
Hobro
16:00
Midtjylland
0 - 0
Copenhagen
18:00
AaB
0 - 0
Brøndby
  Ecuador: Ecuador Serie A   Standings
18:00
Dep. Cuenca
0 - 0
LDU de Quito
22:00
Aucas
0 - 0
Delfin
  Egypt: Egypt Etisalat Premier League   Standings
18:30
ENPPI
0 - 0
Ismaily SC
  El Salvador: El Salvador Primera Division   Standings
01:30
CD Chalatenango
0 - 0
Alianza FC
22:00
CD Águila
0 - 0
Firpo
22:00
CD FAS
0 - 0
Isidro Metapán
23:00
Santa Tecla FC
0 - 0
CD Dragons
  England: Championship   Standings
13:00
Norwich
0 - 0
Ipswich
  England: Reserve   Standings
14:00
Reading U21
0 - 0
Middlesbrough U21
  England: League 1   Standings
16:00
Blackpool
0 - 0
Peterborough
  England: FA Cup   Standings
17:00
Rochdale
0 - 0
Tottenham
  England: Championship   Standings
17:30
Leeds
0 - 0
Bristol C.
  Finland: Finland Cup   Standings
17:00
IFK Mariehamn
0 - 0
FC Inter
  France: Ligue 1   Standings
15:00
Nice
0 - 0
Nantes
17:00
Lille
0 - 0
Lyon
21:00
Marseille
0 - 0
Bordeaux
  Germany: German Oberliga   Standings
13:00
CFC Hertha 06
0 - 0
SV Altludersdorf
13:00
Askania Bernburg
0 - 0
VfL Halle 96
13:00
Plauen
0 - 0
FC International Leipzig
  Germany: German Bundesliga 2   Standings
13:30
Braunschweig
0 - 0
Union Berlin
13:30
Dynamo Dresden
0 - 0
Regensburg
13:30
Nurnberg
0 - 0
Duisburg
  Germany: German Regionalliga   Standings
13:30
Ppd
BFC Dynamo
0 - 0
FC Oberlausitz Neugersdorf
13:30
Berlin Ankaraspor
0 - 0
VSG Altglienicke
13:30
Ppd
L. Leipzig
0 - 0
FSV Wacker Nordhausen
13:30
Ppd
ZFC Meuselwitz
0 - 0
Cottbus
13:30
Ppd
Germania Halberstadt
0 - 0
TSG Neustrelitz
  Germany: German Oberliga   Standings
14:00
Ppd
Niendorfer TSV
0 - 0
HSV Barmbek-Uhlenhorst
14:00
Ppd
VfL Pinneberg
0 - 0
SV Rugenbergen
14:00
Lupo-Martini Wolfsburg
0 - 0
MTV Gifhorn
  Germany: German Regionalliga   Standings
14:00
Freiburg II
0 - 0
Stuttgart II
  Germany: German 3. Liga   Standings
14:00
Sportfreunde Lotte
0 - 0
Osnabruck
14:00
RW Erfurt
0 - 0
Aalen
  Germany: German Regionalliga   Standings
14:00
Hertha Berlin II
0 - 0
BFC Viktoria 89
14:00
Ppd
Oldenburg
0 - 0
ETSV Weiche Flensburg
14:00
Ppd
TSV Havelse
0 - 0
FC Germania Egestorf-Langreder
14:00
Ppd
FC Hansa Lüneburg
0 - 0
Eintracht Norderstedt
14:00
Ppd
St.Pauli II
0 - 0
SSV Jeddeloh
  Germany: German Oberliga   Standings
14:00
SV Victoria Seelow
0 - 0
1. FC Frankfurt
14:00
Hertha Zehlendorf
0 - 0
Brandenburger SC Süd
15:00
SVG Göttingen
0 - 0
Heeslinger SC
15:00
Ppd
TB Uphusen
0 - 0
Eintracht Northeim
15:00
Arminia Hannover
0 - 0
FC Wunstorf
  Germany: German Regionalliga   Standings
15:00
Wattenscheid
0 - 0
Uerdingen
  Germany: German Oberliga   Standings
15:00
VfR Krefeld Fischeln
0 - 0
VfB Homberg
15:00
Velbert
0 - 0
SpVg Schonnebeck
15:00
Cronenberger SC
0 - 0
VfB Speldorf
15:00
TV Jahn Hiesfeld
0 - 0
SV Straelen
15:00
Ratinger SV
0 - 0
VfB Hilden
15:00
SC Duesseldorf West
0 - 0
Sportfreunde Baumberg
15:00
Eintracht Rheine
0 - 0
Siegen
15:00
Ppd
Hammer SpVgg
0 - 0
RW Ahlen
15:00
Lippstadt
0 - 0
Schalke 04 II
15:00
Ppd
TuS Ennepetal
0 - 0
ASC Dortmund
15:00
Borussia Freialdenhoven
0 - 0
DJK BW Friesdorf
15:00
Viktoria Arnoldsweiler
0 - 0
Hilal Maroc Bergheim
15:00
FC Hennef 05
0 - 0
FC Hürth
  Germany: Bundesliga   Standings
15:30
Augsburg
0 - 0
Stuttgart
18:00
Monchengladbach
0 - 0
Borussia Dortmund
  Greece: Greece C Ethniki   Standings
12:15
APO Panargiakos
0 - 0
Aiolikos Mitilini
  Greece: Greece B Ethniki   Standings
14:00
Ergotelis
0 - 0
Trikala
14:00
Veria FC
0 - 0
Panegialios
14:00
Doxa Dramas
0 - 0
Panserraikos FC
14:00
Aris Thessaloniki FC
0 - 0
Anagenisi Karditsas
  Greece: Greece Super League   Standings
14:00
Platanias
0 - 0
Pas Giannina
16:15
Levadiakos
0 - 0
Panaitolikos
16:15
AEK Athens
0 - 0
Xanthi
18:30
Olympiakos
0 - 0
Panionios
  Guatemala: Guatemala Liga Nacional   Standings
02:00
Coban Imperial
0 - 0
CSD Municipal
03:00
Deportivo Marquense
0 - 0
Guastatoya
  Guatemala: Guatemala Primera Division   Standings
03:00
Deportivo Mictlan
0 - 0
Deportivo Quirigua FC
  Guatemala: Guatemala Liga Nacional   Standings
18:00
Sanarate
0 - 0
Club Xelaju
18:00
CD Suchitepequez
0 - 0
Antigua Guatemala
  Guatemala: Guatemala Primera Division   Standings
19:00
Deportivo Chiantla
0 - 0
America Chimaltenango
22:30
CD Huehueteco
0 - 0
Iztapa
22:30
Jocotan
0 - 0
Universidad SC
  Honduras: Honduras Liga Nacional   Standings
02:00
Real España
0 - 0
Juticalpa
02:00
CD Motagua
0 - 0
CD Vida
23:00
Deportivo Platense
0 - 0
CD Real Sociedad
  India: Indian Super League   Standings
15:30
Atletico de Kolkota
0 - 0
Mumbai City FC
  International: OFC Champions League   Standings
02:00
AS Lossi
0 - 0
Erakor Golden Star
05:00
Solomon Warriors FC
0 - 0
Dragon
  International: Club Friendlies
12:00
Dinamo Ufa
0 - 0
Ventspils
15:00
Dinamo Moscow
0 - 0
Dinamo Minsk
15:00
Terek Grozny
0 - 0
Irtysh Pavlodar
16:00
Tromsø
0 - 0
FK Rostov
16:00
Rubin Kazan
0 - 0
Vålerenga
16:00
Amkar
0 - 0
Dinamo Batumi
16:30
Molde
0 - 0
FC Krasnodar
  Iran: Azadegan League   Standings
11:30
Baderan Tehran
0 - 0
Gol Gohar
11:30
Moghavemat Sepasi
0 - 0
Aluminium Arak
11:30
Machine Sazi FC
0 - 0
Shahrdari Tabriz
11:30
Mes Rafsanjan
0 - 0
Malavan
12:00
Naft Masjed Soleyman FC
0 - 0
Rah Ahan
12:00
Iranjavan Bushehr
0 - 0
Khoneh Be Khoneh
  Israel: Israel Premier League   Standings
18:00
Ironi Kiryat Shmona
0 - 0
Hapoel Ashkelon
19:30
Hapoel Haifa
0 - 0
Maccabi Netanya
  Italy: Serie A   Standings
12:30
Torino
0 - 0
Juventus
  Italy: Serie D   Standings
14:30
Oltrepo Voghera
0 - 0
Inveruno
14:30
ASDC Gozzano
0 - 0
A.S. Casale
14:30
Como
0 - 0
Borgosesia
14:30
Ponte San Pietro
0 - 0
Propatria
14:30
US Bustese
0 - 0
Ciliverghe Mazzano
14:30
Seriate
0 - 0
Grumellese
14:30
Montebelluna
0 - 0
Este
14:30
Abano
0 - 0
Campodarsego
14:30
Belluno
0 - 0
ArzignanoChiampo
14:30
Legnago Salus
0 - 0
Mantova
14:30
ASD Liventina
0 - 0
Tamai
14:30
Delta Porto Tolle
0 - 0
Calvi Noale
14:30
Sansepolcro
0 - 0
Sammaurese
14:30
Romagna Centro
0 - 0
Colligiana
14:30
Correggesse
0 - 0
Sangiovannese
14:30
Rimini
0 - 0
Villabiagio
14:30
Argentina
0 - 0
Ghivizzano Borgoamozzano
14:30
Scandicci
0 - 0
Viareggio
14:30
Massese
0 - 0
Lavagnese
14:30
Ponsacco
0 - 0
SCD Ligorna
14:30
Montecatini
0 - 0
San Donato
14:30
Castelfidardo
0 - 0
L´Aquila
14:30
Agnonese
0 - 0
Avezzano
14:30
Vis Pesaro
0 - 0
Jesina
14:30
Lupa Roma
0 - 0
ASD Trastevere
14:30
Flaminia
0 - 0
Latina
14:30
Aprilia
0 - 0
Budoni
14:30
Anziolavinio
0 - 0
Nuorese
14:30
SSD Albalonga
0 - 0
Cassino
14:30
San Severo
0 - 0
Cavese
14:30
AZ Picerno ASD
0 - 0
Taranto
14:30
Pomigliano
0 - 0
Manfredonia
14:30
Francavilla
0 - 0
Gragnano
14:30
Nerostellati Frattese
0 - 0
ACD Nardo
14:30
Messina
0 - 0
Roccella
14:30
Ebolitana
0 - 0
Gela
  Italy: Serie C   Standings
14:30
Giana Erminio
0 - 0
Siena
14:30
Pro Piacenza
0 - 0
Viterbese
14:30
Arzachena
0 - 0
Pisa
14:30
U.S. Gavorrano
0 - 0
Piacenza
14:30
Pistoiese
0 - 0
Olbia
14:30
Gubbio
0 - 0
Pordenone Calcio
14:30
Trapani
0 - 0
Paganese
14:30
Matera
0 - 0
ASD Citta' Di Siracusa
14:30
Akragas
0 - 0
Catanzaro
  Italy: Serie A   Standings
15:00
Benevento
0 - 0
Crotone
15:00
Bologna
0 - 0
Sassuolo
15:00
Napoli
0 - 0
Spal
  Italy: Serie B   Standings
15:00
Frosinone
0 - 0
Ascoli
  Italy: Serie D   Standings
15:00
Sarnese 1926
0 - 0
AP Turris
15:00
Igea Virtus
0 - 0
Acireale
  Italy: Serie C   Standings
16:30
Lucchese
0 - 0
Cuneo
16:30
Rende
0 - 0
Fondi
16:30
Juve Stabia
0 - 0
Bisceglie
16:30
Virtus Francavilla
0 - 0
Casertana
16:30
Monopoli
0 - 0
Catania
  Italy: Serie B   Standings
17:30
Brescia
0 - 0
Ternana
  Italy: Serie A   Standings
18:00
Atalanta
0 - 0
Fiorentina
  Italy: Serie C   Standings
18:30
Carrarese
0 - 0
Prato
18:30
Alessandria
0 - 0
Monza
18:30
Pontedera
0 - 0
Arezzo
  Italy: Serie A   Standings
20:45
AC Milan
0 - 0
Sampdoria
  Jamaica: Jamaica Premier League   Standings
21:00
Montego Bay United FC
0 - 0
Reno FC
21:00
Portmore United
0 - 0
Boys Town
23:00
Cavalier SC
0 - 0
Waterhouse FC
  Kenya: Kenya Premier League   Standings
12:00
SoNy Sugar
0 - 0
Zoo Kericho
13:00
Vihiga United
0 - 0
Posta Rangers
14:15
Thika United
0 - 0
Bandari
  Kuwait: Kuwait 1. Division   Standings
14:50
Al-Jahra
0 - 0
Al-Tadhamon
17:15
Kazma
0 - 0
Al-Salmiyah
  Lebanon: Lebanon Premier League   Standings
13:15
Salam Zgharta
0 - 0
Trables SC
15:00
Al-Nejmeh
0 - 0
Al-eshlas b. h.
  Luxembourg: Luxembourg 1. Division   Standings
15:30
Victoria Rosport
0 - 0
US Hostert
16:00
RM Hamm Benfica
0 - 0
Racing FC Union Luxembourg
16:00
Jeunesse Esch
0 - 0
Fola
16:00
US Mondorf les Bains
0 - 0
Una Strassen
16:00
Dudelange
0 - 0
Union Titus Petange
  Luxembourg: Luxembourg 2. Division   Standings
16:00
Rumelange
0 - 0
Erpeldange
16:00
US Sandweiler
0 - 0
CS Muhlenbach Lusitanos
16:00
Mamer
0 - 0
Jeunesse Canach
16:00
Kaerjeng
0 - 0
Swift Hesperange
16:00
Etzella Ettelbruck
0 - 0
FF Norden 02
16:00
Grevenmacher
0 - 0
Union 05
  Macedonia: Macedonia Prva Liga   Standings
14:00
Vardar Skopje
0 - 0
Pobeda Junior
14:00
Pelister
0 - 0
Rabotnicki
14:00
FK Korzo
0 - 0
Shkendija
  Mexico: Mexican League   Standings
00:00
HT
Cruz Azul
1 - 0
Puebla
  Mexico: Mexican 2nd Division   Standings
01:00
FC Juarez
0 - 0
Merida
  Mexico: Mexican League   Standings
02:00
Tigres
0 - 0
Atlas
  Mexico: Mexican 2nd Division   Standings
02:00
Alebrijes Oaxaca
0 - 0
Jaibos Tampico Madero
  Mexico: Mexican League   Standings
02:06
Leon
0 - 0
Queretaro
03:30
Tijuana
0 - 0
Pumas
04:00
Necaxa
0 - 0
Monterrey
  Mexico: Mexican 2nd Division   Standings
04:00
Dorados
0 - 0
Cimarrones de Sonora
  Mexico: Mexican League   Standings
04:06
Chivas
0 - 0
Pachuca
19:00
Toluca
0 - 0
Santos
  Mexico: Mexican 2nd Division   Standings
19:00
Leones Negros
0 - 0
Atlante
  Mexico: Mexico Segunda Division   Standings
19:00
Celaya II
0 - 0
Tecos II
  Morocco: Morocco 2nd Division   Standings
15:30
MCO Oujda
0 - 0
Rachad Bernoussi
16:00
KAC Kenitra
0 - 0
JSM Laayoune
16:00
MAS Fes
0 - 0
JSK Chabab Kasba Tadla
16:00
Widad Temara
0 - 0
USM Oujda
  Morocco: Morocco Botola   Standings
16:00
MAT Tetouan
0 - 0
Chabab Atlas Khenifra
16:00
FAR Rabat
0 - 0
RCA Casablanca
18:00
OCK Khouribga
0 - 0
KACM Marrakech
  Netherlands: Dutch League   Standings
12:30
Roda
0 - 0
Utrecht
14:30
Feyenoord
0 - 0
Heracles
14:30
Twente
0 - 0
Sparta
16:45
Zwolle
0 - 0
Ajax
  New Zealand: New Zealand NZFC   Standings
02:00
Team Wellington
0 - 0
Waitakere United
02:00
Otago United
0 - 0
Wellington Phoenix B
04:35
Hamilton Wanderers
0 - 0
Canterbury United
  Nigeria: Nigeria Premier League   Standings
16:00
Kano Pillars
0 - 0
Enyimba
16:00
Dolphin Port Harcourt
0 - 0
Niger Tornadoes
16:00
Nasarawa United
0 - 0
Kwara United
16:00
Heartland Owerri
0 - 0
Wikki Tourist
  Paraguay: Paraguay Copa TIGO Primera Division   Standings
23:00
Luqueno
0 - 0
Olimpia
  Peru: Peru Primera Division   Standings
02:00
Sport Boys
0 - 0
U.Comercio
22:00
Alianza Lima
0 - 0
Sporting Cristal
  Poland: Poland Ekstraklasa   Standings
15:30
Lechia Gdansk
0 - 0
Piast Gliwice
18:00
Lech Poznan
0 - 0
Pogon
  Portugal: Portuguese 2nd Division   Standings
12:15
Real SC
0 - 0
Benfica B
15:30
FC Porto B
0 - 0
Oliveirense
16:00
Varzim
0 - 0
Famalicao
16:00
Viseu
0 - 0
Nacional
16:00
Cova da Piedade
0 - 0
Penafiel
16:00
U. Madeira
0 - 0
Santa Clara
16:00
Sp.Covilha
0 - 0
Leixoes
  Portugal: Portuguese 3rd Division   Standings
16:00
AD Oliveirense
0 - 0
AD Fafe
16:00
Braganca
0 - 0
GDU Torcatense
16:00
Merelinense
0 - 0
Mondinense FC
16:00
CCD Minas Argozelo
0 - 0
Camara Lobos
16:00
Pedras Salgadas
0 - 0
Vizela
16:00
ARS Martinho
0 - 0
Aroes
16:00
Vilaverdense FC
0 - 0
SC Mirandela
16:00
FC Cesarense
0 - 0
Freamunde
16:00
Cinfaes
0 - 0
Gondomar
16:00
Espinho
0 - 0
Amarante FC
16:00
Coimbroes
0 - 0
Sanjoanense
16:00
Felgueiras 1932
0 - 0
Sousense
16:00
S.U. 1º de Dezembro
0 - 0
Electrico
16:00
Alcanenense
0 - 0
Sintrense
16:00
Caldas
0 - 0
Mafra
16:00
Pero Pinheiro
0 - 0
GD Coruchense
16:00
Vilafranquense
0 - 0
Fatima
16:00