• All
  • Live
  • Finished
  • 22 Sep
No game
No game

Add matches to your personalized list by simply clicking on the bell icon (bell) which you'll find to the right of each match in the listing.

For your selected matches you will receive sound alerts (if you activate the sound by clicking on the speaker icon at the top of your screen) when goals are scored and for the final whistle.

  Albania: Kategoria Superiore   Standings
00:45
Partizani
0 - 0
Flamurtari
20:45
Luftetari
0 - 0
Teuta Durres
23:45
Skenderbeu
0 - 0
Tirana
  Algeria: Algeria Nedjma Championnat   Standings
22:00
NA Hussein Dey
0 - 0
USM Bel Abbes
22:00
Tadjenant
0 - 0
JS Saoura
  Argentina: Primera B   Standings
01:05
CD UAI Urquiza
0 - 0
Atlanta
01:30
CA San Miguel
0 - 0
Almirante Brown
  Argentina: Primera C   Standings
01:30
Berazategui
0 - 0
Leandro N. Alem
  Argentina: Primera Division   Standings
05:00
San Lorenzo
0 - 0
Patronato de Parana
07:00
Colon
0 - 0
Godoy Cruz Mza.
  Argentina: Primera B Nacional   Standings
07:05
Instituto
0 - 0
Defensores de Belgrano
  Argentina: Primera C   Standings
21:00
Dep. Merlo
0 - 0
San Martin Burzaco
21:00
El Porvenir
0 - 0
CA Midland
  Argentina: Primera B   Standings
23:05
Acassuso
0 - 0
Deportivo Riestra
  Argentina: Primera Division   Standings
23:15
Newells Old Boys
0 - 0
Lanus
  Armenia: Armenia Premier League   Standings
22:00
Gandzasar
0 - 0
Ararat
  Australia: National Premier Leagues
12:30
Campbelltown City
0 - 0
Sydney Olympic
  Australia: 3rd Division
14:00
Albany Creek
0 - 0
Grange Thistle
14:00
Altona Magic
0 - 0
Dandenong City
  Australia: National Premier Leagues
17:30
Hellenic
0 - 0
Casuarina
  Austria: Austria Regionalliga   Standings
00:00
SC Gleisdorf
0 - 0
Lendorf
00:00
45+'
Allerheiligen
0 - 0
RZ Pellets WAC (A)
00:00
45+'
Parndorf
0 - 0
Karabakh Wien
00:00
45+'
Völkermarkt
0 - 0
Sturm Graz (A)
00:00
FC Wels
0 - 0
Deutschlandsberg
00:00
45+'
Vöcklamarkt
0 - 0
ATSV Stadl Paura
00:00
Seekirchen
0 - 0
FC Eurotours Kitzbühel
00:00
SK Bischofshofen
0 - 0
Schwaz
00:00
45+'
St. Johann
0 - 0
Pinzgau Saalfelden
  Austria: Austria Erste Liga   Standings
00:10
Ried
0 - 0
Austria Wien (A)
00:10
Kapfenberg
0 - 0
BW Linz
00:10
FC Wacker Innsbruck (A)
0 - 0
FAC Team für Wien
00:10
Amstetten
0 - 0
SV Horn
00:10
SK Austria Klagenfurt
0 - 0
Wiener Neustadt
00:10
Vorwarts Steyr
0 - 0
Wattens
  Austria: Austria Regionalliga   Standings
00:30
ASK Ebreichsdorf
0 - 0
Wiener SC
00:30
SC Mannsdorf
0 - 0
SV Leobendorf
00:30
Schwechat
0 - 0
Traiskirchen
00:30
SV Grödig
0 - 0
Worgl
19:00
SV Wals Grunau
0 - 0
Salzburg (A)
19:30
Reichenau
0 - 0
Dornbirn
20:30
SC Weiz
0 - 0
Grazer AK
21:00
Rapid Wien (A)
0 - 0
Neusiedl
  Austria: Austria Erste Liga   Standings
21:30
Austria Lustenau
0 - 0
SV Lafnitz
  Austria: Austria tipico-Bundesliga   Standings
22:00
Sturm Graz
0 - 0
Mattersburg
22:00
Altach
0 - 0
WAC/St. Andrä
22:00
SKN St. Polten
0 - 0
Hartberg
  Austria: Austria Regionalliga   Standings
23:00
SC Team Wiener Linien
0 - 0
ASK-BSC Bruck/Leitha
  Azerbaijan: Azerbaijan TopAz Premier League   Standings
23:30
Zira
0 - 0
Neftchi
  Belarus: Belarus Vysshaya Liga   Standings
18:00
Isloch
0 - 0
Shakhtyor Soligorsk
20:00
FK Slutsk
0 - 0
Minsk
22:00
FK Vitebsk
0 - 0
Dinamo Brest
23:45
Torpedo Zhodino
0 - 0
Gomel
  Belgium: Belgian League   Standings
01:30
Zulte-Waregem
0 - 0
Kortrijk
  Belgium: EXQI League   Standings
01:30
Tubize
0 - 0
Union St.-Gilloise
22:00
KFCO Beerschot-Wilrijk
0 - 0
Lommel
  Belgium: Belgian League   Standings
23:00
Waasland-Beveren
0 - 0
Charleroi
  Bosnia-Herzegovina: Bosnia 2nd Division   Standings
20:30
Slaven Zivinice
0 - 0
FK Velez Mostar
20:30
FK Zvijezda
0 - 0
Metalleghe BSI
20:30
Gorazde
0 - 0
NK Bratstvo
20:30
Igman Konjic
0 - 0
Bosna Visoko
20:30
Vitez
0 - 0
Capljina
20:30
Orasje
0 - 0
Jedinstvo Bi
21:00
Drina Zvornik
0 - 0
Sutjeska
21:00
Sloga Doboj
0 - 0
Kozara
21:00
FK Modrica
0 - 0
FK Podrinje
21:00
Slavija Sarajevo
0 - 0
Tekstilac Derventa
  Bosnia-Herzegovina: Bosnian Premier League   Standings
21:30
FK Krupa
0 - 0
Sarajevo
21:30
Radnik Bn
0 - 0
Zrinjski Mostar
  Botswana: Botswana Premier League   Standings
20:45
Gaborone United
0 - 0
BR Highlanders
21:00
Orapa United FC
0 - 0
Centre Chiefs
21:00
Extension Gunners
0 - 0
Prisons XI
  Brazil: Serie B   Standings
05:15
Goias
0 - 0
Ponte Preta
06:30
Sao Bento
0 - 0
Boa Esporte
06:30
CRB
0 - 0
Coritiba
07:30
Fortaleza
0 - 0
Vila Nova
  Bulgaria: Bulgaria A PFG   Standings
00:00
45+'
Levski Sofia
1 - 0
Vitosha Bistrica
  Bulgaria: Bulgaria B PFG   Standings
19:00
Chernomorets Pomorie
0 - 0
Montana
21:00
Kariana Erden
0 - 0
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
  Bulgaria: Bulgaria A PFG   Standings
21:30
Septemvri Sofia
0 - 0
Lokomotiv Plovdiv
  Canada: Canada CSL   Standings
06:00
Serbian White Eagles
0 - 0
SC Waterloo
  Chile: Chile Primera   Standings
06:00
Dep. Temuco
0 - 0
Huachipato
22:00
Palestino
0 - 0
Union Espanola
  China: China Super League   Standings
14:30
Dalian Aerbin
0 - 0
Shanghai Shenhua
18:35
Guizhou Toro
0 - 0
Beijing Guoan
18:35
Hebei Zhongji
0 - 0
Tianjin Songjiang
18:35
Henan Jianye
0 - 0
Shandong Luneng
18:35
Jiangsu Sainty
0 - 0
Guangzhou Evergrande
18:35
Shanghai East Asia
0 - 0
Changchun Yatai
  China: China Jia League   Standings
18:35
Hangzhou Greentown
0 - 0
Qingdao Hainiu
  Colombia: Colombian League   Standings
06:00
Bucaramanga
0 - 0
CD Jaguares
08:00
Chico FC
0 - 0
Patriotas
  Croatia: Croatia Prva HNL   Standings
21:30
Osijek
0 - 0
HNK Gorica
  Cyprus: Cyprus 2. Division   Standings
20:00
Akritas Chlorakas
0 - 0
Karmiotissa Pano Polemidion
20:00
PAEEK
0 - 0
Ol Nicosia
20:00
Onisilos Sotira
0 - 0
Othellos Athienou
20:00
MEAP Nisou
0 - 0
Aris L.
20:00
AE Zakakiou
0 - 0
Anagennisi Deryneia
20:00
Digenis Voroklinis
0 - 0
E.N.TH.O.I. Lakatamias
  Cyprus: Cyprus Glafkos Klerides League   Standings
22:00
Enosis Paralimni
0 - 0
Ermis Aradippou
  Czech Republic: Druha League   Standings
15:15
Pardubice
0 - 0
Brno
15:15
Sokolov
0 - 0
SK Prostejov
  Czech Republic: Synot Liga   Standings
20:00
Sigma Olomouc
0 - 0
Dukla Praha
22:00
Karvina
0 - 0
Pribram
22:00
Boleslav
0 - 0
Slovacko
22:00
Opava
0 - 0
Teplice
  DR Congo: DR Congo Super League   Standings
21:30
Motema Pembe
0 - 0
Muungano
  Denmark: Danish League   Standings
00:00
45+'
Vejle
0 - 0
Esbjerg fB
  Denmark: Denmark 2. Division   Standings
00:00
45+'
Skive
0 - 0
Aarhus Fremad
  Denmark: Denmark 1. Division   Standings
17:00
Næsby BK
0 - 0
Østerbro IF
  Denmark: Denmark Danmarksserien   Standings
17:00
Ballerup-Skovlunde
0 - 0
AB Tårnby
17:00
Nørresundby
0 - 0
Skovbakken
  Denmark: Denmark U19 Ligaen   Standings
17:00
Vejle
0 - 0
SønderjyskE U19
17:30
AGF/Viby
0 - 0
FC Midtjylland
  Denmark: Denmark 3F Ligaen   Standings
18:00
Brøndby (W)
0 - 0
Ballerup-Skovlunde
  Denmark: Denmark 1. Division   Standings
18:00
Sundby
0 - 0
Herlufsholm
18:00
Vildbjerg
0 - 0
Vejle
  Denmark: Denmark 2. Division   Standings
18:00
Tarup/Pårup
0 - 0
Brabrand
18:00
Vanløse
0 - 0
Brønshøj
18:00
Skovshoved
0 - 0
Avarta
  Denmark: Denmark Danmarksserien   Standings
18:00
Karlslunde IF
0 - 0
Herlev
18:00
Avedøre
0 - 0
Nordvest FC
18:00
Taastrup FC
0 - 0
GVI
18:00
Kastrup B.
0 - 0
FC Odsherred
18:00
Allerød FK
0 - 0
Fremad Valby
18:00
B 1908
0 - 0
BK. Union
18:00
B 1913
0 - 0
Oure FA
18:00
Viby IF
0 - 0
Lystrup IF
  Denmark: Denmark U19 Ligaen   Standings
18:00
AaB
0 - 0
Brøndby
18:00
FC Nordsjælland
0 - 0
OB
18:00
Lyngby
0 - 0
Esbjerg
  Denmark: Denmark 2. Division   Standings
18:30
Kjellerup
0 - 0
Kolding IF
  Denmark: Denmark Danmarksserien   Standings
18:30
Roskilde KFUM
0 - 0
FA 2000
18:30
Aarhus Fremad II
0 - 0
IF Lyseng
  Denmark: Denmark 2. Division   Standings
19:00
Dalum
0 - 0
Odder IGF
19:00
Frem
0 - 0
HIK
19:00
Hillerød
0 - 0
B 93
  Denmark: Denmark Danmarksserien   Standings
19:00
Greve
0 - 0
Birkerød
19:00
Ishøj BK
0 - 0
Ledøje-Smørum Fodbold
  Denmark: Denmark U17 Ligaen   Standings
20:00
AGF/Viby
0 - 0
FC Midtjylland
  Denmark: Denmark 2. Division   Standings
20:00
FC Sydvest
0 - 0
Blokhus FC
  Denmark: Denmark Danmarksserien   Standings
20:00
Varde
0 - 0
Otterup
20:00
FC Djursland
0 - 0
Holstebro
  Denmark: Denmark U17 Ligaen   Standings
20:15
AaB
0 - 0
Brøndby
20:15
Lyngby
0 - 0
Esbjerg
20:15
FC Nordsjælland
0 - 0
OB
  Denmark: Denmark Danmarksserien   Standings
20:30
Kolding B
0 - 0
Hedensted
20:30
Silkeborg KFUM
0 - 0
B 1909
  Denmark: Danish League   Standings
21:00
Randers
0 - 0
Hjørring
  Denmark: Denmark 1. Division   Standings
21:00
Damsø
0 - 0
Ballerup-Skovlunde II
  Ecuador: Ecuador Serie A   Standings
07:15
El Nacional
0 - 0
Dep. Macara
  Egypt: Egypt Etisalat Premier League   Standings
20:30
Petrojet
0 - 0
El Gounah
23:00
Ismaily SC
0 - 0
Smouha SC
  England: Reserve   Standings
01:00
Arsenal U21
0 - 0
Liverpool U21
01:00
Reading U21
0 - 0
West Brom U21
01:00
Southampton U21
0 - 0
Aston Villa U21
  England: Championship   Standings
01:45
Wigan
0 - 0
Bristol C.
  England: Premier League   Standings
18:30
Fulham
0 - 0
Watford
  England: Vanarama Conference   Standings
18:35
Eastleigh
0 - 0
Dag and Red
  England: Reserve   Standings
19:00
West Ham U21
0 - 0
Chelsea U21
19:00
Manchester City U21
0 - 0
Derby U21
19:00
Swansea U21
0 - 0
Blackburn U21
  England: Premier League   Standings
21:00
Burnley
0 - 0
Bournemouth
21:00
Cardiff
0 - 0
Manchester City
21:00
Crystal Palace
0 - 0
Newcastle
21:00
Leicester
0 - 0
Huddersfield
21:00
Liverpool
0 - 0
Southampton
21:00
Manchester United
0 - 0
Wolverhampton
  England: Championship   Standings
21:00
Aston Villa
0 - 0
Sheffield Wednesday
21:00
Derby
0 - 0
Brentford
21:00
Ipswich
0 - 0
Bolton
21:00
Leeds
0 - 0
Birmingham
21:00
Middlesbrough
0 - 0
Swansea
21:00
Nottingham
0 - 0
Rotherham
21:00
Reading
0 - 0
Hull
21:00
Sheffield United
0 - 0
Preston
21:00
Stoke
0 - 0
Blackburn
21:00
West Bromwich
0 - 0
Millwall
  England: League 2   Standings
21:00
Bury
0 - 0
Carlisle
21:00
Cambridge
0 - 0
Mansfield
21:00
Crewe
0 - 0
Port Vale
21:00
Exeter
0 - 0
Cheltenham
21:00
Forest Green
0 - 0
Crawley
21:00
Lincoln
0 - 0
MK Dons
21:00
Morecambe
0 - 0
Macclesfield
21:00
Northampton
0 - 0
Notts County
21:00
Oldham
0 - 0
Colchester
21:00
Stevenage
0 - 0
Grimsby
21:00
Tranmere
0 - 0
Newport
21:00
Yeovil
0 - 0
Swindon
  England: League 1   Standings
21:00
Accrington
0 - 0
Wimbledon
21:00
Barnsley
0 - 0
Burton
21:00
Blackpool
0 - 0
Luton
21:00
Bristol
0 - 0
Coventry
21:00
Charlton
0 - 0
Plymouth
21:00
Doncaster
0 - 0
Bradford
21:00
Gillingham
0 - 0
Peterborough
21:00
Oxford
0 - 0
Walsall
21:00
Portsmouth
0 - 0
Wycombe
21:00
Scunthorpe
0 - 0
Shrewsbury
21:00
Southend
0 - 0
Fleetwood
21:00
Sunderland
0 - 0
Rochdale
  England: Vanarama Conference   Standings
21:00
Aldershot
0 - 0
Dover
21:00
Barnet
0 - 0
AFC Fylde
21:00
Barrow
0 - 0
Maidenhead
21:00
Braintree Town
0 - 0
Maidstone
21:00
Chesterfield
0 - 0
Gateshead
21:00
Ebbsfleet United
0 - 0
Havant
21:00
Halifax
0 - 0
Hartlepool
21:00
Harrogate
0 - 0
Leyton Orient
21:00
Salford City
0 - 0
Boreham Wood
21:00
Solihull Moors
0 - 0
Bromley
21:00
Sutton United
0 - 0
Wrexham
  England: England 7   Standings
21:00
Ppd
Corinthian Casuals
0 - 0
Whitehawk
21:00
Whitby
0 - 0
Hyde FC
21:00
North Ferriby United
0 - 0
Scarborough Athletic
21:00
Stalybridge
0 - 0
Matlock Town
21:00
Basford United
0 - 0
Lancaster
21:00
Stratford Town
0 - 0
Redditch United
21:00
Staines Town
0 - 0
Hartley Wintney
  England: FA Cup
21:00
Ashton United
0 - 0
Trafford
21:00
Radcliffe Borough
0 - 0
Curzon
21:00
Farsley C.
0 - 0
Southport
21:00
Mossley
0 - 0
Kidsgrove Athletic
21:00
Staveley MW
0 - 0
Guiseley
21:00
Cleethorpes Town
0 - 0
Bamber Bridge
21:00
FC United
0 - 0
Colne
21:00
Nantwich Town
0 - 0
Blyth Spartans
21:00
Darlington
0 - 0
Bradford
21:00
Witton Albion
0 - 0
Spennymoor Town FC
21:00
Altrincham
0 - 0
Whitley Bay F.C.
21:00
Consett AFC
0 - 0
Warrington Town
21:00
Boston Utd.
0 - 0
Peterborough Sports
21:00
Stourbridge
0 - 0
Leamington
21:00
Rugby Town
0 - 0
Hednesford
21:00
St Neots Town
0 - 0
Romulus
21:00
Nuneaton
0 - 0
Brackley Town
21:00
Telford
0 - 0
Bedford
21:00
Buxton
0 - 0
Coalville
21:00
Hampton & Richmond
0 - 0
Burgess Hill Town
21:00
Wealdstone
0 - 0
Great Wakering Rovers
21:00
Welling
0 - 0
Chesham United
21:00
Woking
0 - 0
Tooting & Mitcham
21:00
Hanwell Town
0 - 0
Lowestoft Town
21:00
Egham Town FC
0 - 0
Brightlingsea Regent
21:00
Chelmsford
0 - 0
Worthing
21:00
Concord Rangers
0 - 0
Margate
21:00
Bowers & Pitsea
0 - 0
Hemel Hempstead
21:00
Billericay
0 - 0
Burnham
21:00
Hitchin Town
0 - 0
Didcot Town
21:00
Bognor Regis Town
0 - 0
AFC Sudbury
21:00
East Thurrock United
0 - 0
Whitehawk
21:00
Brantham Athletic
0 - 0
Eastbourne Borough
21:00
Hornchurch
0 - 0
East Grinstead Town
21:00
FC Romania
0 - 0
Beaconsfield SYCOB
21:00
Dulwich Hamlet
0 - 0
Tonbridge Angels
21:00
Metropolitan Police
0 - 0
Needham Market
21:00
Chippenham Town
0 - 0
Swindon Supermarine
21:00
Poole Town
0 - 0
Cinderford Town
21:00
Hungerford Town
0 - 0
Wantage Town
21:00
Sutton Coldfield Town
0 - 0
Alfreton
21:00
Marine
0 - 0
Frickley Athletic
21:00
St. Ives Town FC
0 - 0
Grantham Town
21:00
Halesowen
0 - 0
Gainsborough
21:00
Kings Lynn
0 - 0
Stafford
21:00
Hendon
0 - 0
Phoenix Sports
21:00
Leiston
0 - 0
Hastings
21:00
St.Albans
0 - 0
Whyteleafe
21:00
AFC Kempston Rovers
0 - 0
Marlow
21:00
Gosport Borough
0 - 0
Ramsgate
21:00
Merthyr Tydfil
0 - 0
Winchester City
21:00
Bristol Manor Farm
0 - 0
Basingstoke
21:00
Weston Super Mare
0 - 0
Salisbury City
21:00
Tiverton
0 - 0
Dorchester Town
21:00
Banbury United
0 - 0
Bath City
21:00
Slough
0 - 0
Sholing
21:00
Horsham
0 - 0
Heybridge
21:00
Haverhill Rovers
0 - 0
Leatherhead
21:00
Kings Langley FC
0 - 0
Lewes
21:00
Leverstock Green
0 - 0
Dorking Wanderers
21:00
Chorley
0 - 0
Leek Town
  England: Premier League   Standings
23:30
Brighton
0 - 0
Tottenham
  England: Championship   Standings
23:30
QPR
0 - 0
Norwich
  Estonia: Estonia Meistriliiga   Standings
17:00
FC Kuressaare
0 - 0
Levadia Maardu
17:00
Tulevik Viljandi
0 - 0
Tammeka Tartu
20:00
Paide Linnameeskond
0 - 0
Trans Narva
  Finland: Finland Kakkonen   Standings
19:00
JIPPO
0 - 0
Viikingit
19:00
FCV
0 - 0
Gnistan
19:00
JaPS
0 - 0
Mikkelin Kissat
19:00
PK Keski-Uusimaa
0 - 0
NJS
19:00
Espoo
0 - 0
FC Kiffen
19:00
BK-46
0 - 0
Musan Salama
19:00
FC Jazz
0 - 0
KaaPo
19:00
HIFK II
0 - 0
SalPa
19:00
VIFK
0 - 0
TP-47
  Finland: Finland Veikkausliga   Standings
20:00
PS Kemi
0 - 0
VPS
21:00
Ilves
0 - 0
FC Inter
21:00
KuPS
0 - 0
Honka
  Finland: Finland Ykkonen   Standings
21:00
Klubi 04
0 - 0
AC Oulu
21:00
AC Kajaani
0 - 0
FF Jaro
  France: Ligue 2   Standings
01:00
GFCO Ajaccio
0 - 0
Nancy
01:00
Auxerre
0 - 0
Ajaccio
01:00
Le Havre
0 - 0
Troyes
01:00
Lorient
0 - 0
Clermont Foot
01:00
Sochaux
0 - 0
Orléans
01:00
Chateauroux
0 - 0
AS Beziers
01:00
Grenoble
0 - 0
Brest
01:00
Valenciennes
0 - 0
Red Star
  France: National   Standings
01:00
Lyon la Duchère
0 - 0
Cholet
01:00
Quevilly
0 - 0
Dunkerque
01:00
Rodez
0 - 0
Le Mans
01:00
Drancy
0 - 0
Marignane
01:00
Tours
0 - 0
Pau
01:00
Laval
0 - 0
Entente SSG
01:00
Concarneau
0 - 0
Villefranche sur Saone
  France: Ligue 1   Standings
01:45
Monaco
0 - 0
Nimes
  France: Ligue 2   Standings
20:00
Paris FC
0 - 0
Metz
  France: National   Standings
20:00
Bourg-Peronnas
0 - 0
Chambly
  France: French CFA   Standings
21:00
Paris Saint Germain B
0 - 0
Oissel
  France: Ligue 1   Standings
22:00
Lille
0 - 0
Nantes
  France: French CFA   Standings
22:00
Andrezieux
0 - 0
Yzeure
22:30
CA Bastia
0 - 0
Mantes
23:00
Fréjus Saint Raphaël
0 - 0
RC Grasse
23:00
Pontarlier
0 - 0
Nice B
23:00
Jura Sud
0 - 0
Marseille B
23:00
Monts Or Azergues
0 - 0
Annecy FC
23:00
Toulon
0 - 0
St. Priest
23:00
Monaco B
0 - 0
Hyeres
23:00
Marseille Consolat
0 - 0
Lyon B
23:00
US Marseille Endoume Catal.
0 - 0
Martigues
23:00
Stade Bordelais
0 - 0
Blois
23:00
Colomiers
0 - 0
Saint Etienne B
23:00
Romorantin
0 - 0
Bordeaux B
23:00
Trelissac
0 - 0
Le Puy
23:00
Sete
0 - 0
Bergerac Perigord
23:00
Nimes B
0 - 0
Mont-de-Marsan
23:00
Les Herbiers
0 - 0
St-Pryve St Hilaire
23:00
Le Havre B
0 - 0
FC Chartres
23:00
St. Malo
0 - 0
Nantes B
23:00
US Granvillaise
0 - 0
AC Boulogne-Billancourt
23:00
Stade Briochin
0 - 0
Furiani Agliani
23:00
Poissy
0 - 0
Vannes
23:00
ASM Belfort
0 - 0
Fleury Merogis U.S
23:00
Sedan
0 - 0
Haguenau
23:00
Créteil
0 - 0
Croix
23:00
Schiltingheim
0 - 0
Arras
23:00
Epinal
0 - 0
Bobigny
23:00
Lens B
0 - 0
Lille B
23:00
Aulnoye
0 - 0
Lusitanos
  Germany: German Regionalliga   Standings
00:00
45+'
SV Heimstetten
0 - 0
Burghausen
00:00
45+'
Augsburg II
0 - 0
FC Pipinsried
  Germany: German Oberliga   Standings
00:00
FC Sonthofen
0 - 0
TSV Kottern
  Germany: German 3. Liga   Standings
00:00
45+'
Preußen Münster
1 - 0
Cottbus
  Germany: German Regionalliga   Standings
00:00
45+'
Optik Rathenow
0 - 0
VfB Auerbach
00:00
45+'
Hamburger SV II
0 - 0
SV Drochtersen/Assel
  Germany: German Oberliga   Standings
00:00
Union Sandersdorf
0 - 0
Askania Bernburg
  Germany: German Regionalliga   Standings
00:00
45+'
SC Hessen Dreieich
0 - 0
FCA Walldorf
  Germany: German Oberliga   Standings
00:00
FSV 08 Bissingen
0 - 0
SV Spielberg
00:00
St.Kickers
0 - 0
1. CfR Pforzheim
  Germany: German Regionalliga   Standings
00:30
FC Memmingen
0 - 0
VfB Eichstatt
  Germany: German Oberliga   Standings
00:30
Victoria Hamburg
0 - 0
SV Curslack-Neuengamme
  Germany: German Regionalliga   Standings
00:30
FC Koln II
0 - 0
Aachen
00:30
TV Herkenrath
0 - 0
Borussia Monchengladbach II
00:30
Essen
0 - 0
SV Straelen
00:30
Bonner SC
0 - 0
SC Wiedenbrück
00:30
Fortuna Düsseldorf II
0 - 0
Oberhausen
  Germany: German Oberliga   Standings
01:00
FC Suderelbe
0 - 0
Concordia Hamburg
01:00
SC Westfalia Herne
0 - 0
TuS Erndtebruck
01:00
FC Wegberg-Beeck
0 - 0
FC Hürth
  Germany: Bundesliga   Standings
01:30
Stuttgart
0 - 0
Dusseldorf
  Germany: German Regionalliga   Standings
17:00
Wolfsburg II
0 - 0
Oldenburg
  Germany: German Oberliga   Standings
17:00
Pfeddersheim
0 - 0
SV Rochling
18:00
TuS Dassendorf
0 - 0
Condor Hamburg
  Germany: German Bundesliga 2   Standings
18:00
Holstein Kiel
0 - 0
Bochum
18:00
Bielefeld
0 - 0
Union Berlin
18:00
Dynamo Dresden
0 - 0
Darmstadt
  Germany: German Oberliga   Standings
18:00
Bremer SV
0 - 0
Vatan Sport Bremen
18:00
Werder Bremen III
0 - 0
Blumenthaler SV
  Germany: German Regionalliga   Standings
18:30
BFC Viktoria 89
0 - 0
Bischofswerdaer FV