• All
  • Live
  • Finished
  • 25 May
No game
No game

Add matches to your personalized list by simply clicking on the bell icon (bell) which you'll find to the right of each match in the listing.

For your selected matches you will receive sound alerts (if you activate the sound by clicking on the speaker icon at the top of your screen) when goals are scored and for the final whistle.

  Argentina: Primera B   Standings
23:05
Colegiales
0 - 0
San Telmo
  Armenia: Armenia 1. Division   Standings
20:00
Pyunik II
0 - 0
Banants III
  Australia: 3rd Division   Standings
11:00
Melbourne Victory U20
0 - 0
Box Hill United
  Australia: National Premier Leagues   Standings
12:00
Green Gully Cavaliers
0 - 0
Altona Magic
  Australia: 3rd Division   Standings
12:00
Whittlesea Zebras
0 - 0
Goulburn Valley Suns
12:00
Brunswick City
0 - 0
Bulleen Lions
12:00
North Geelong Warriors
0 - 0
Eastern Lions SC
12:00
Murray United FC
0 - 0
Whittlesea Ranges
12:00
Springvale White Eagles
0 - 0
Moreland City FC
12:00
St Albans Saints
0 - 0
Melbourne City FC Youth
  Australia: National Premier Leagues   Standings
12:00
Tuggeranong United
0 - 0
Belconnen United
  Australia: Soccer - Australia Youth 2   Standings
12:00
Armadale U20
0 - 0
Sorrento U20
12:00
Perth U20
0 - 0
Cockburn City U20
12:00
Floreat Athena U20
0 - 0
Stirling Lions U20
12:00
Bayswater City U20
0 - 0
Perth Glory U20
12:00
Balcatta U20
0 - 0
ECU Joondalup U20
  Australia: National Premier Leagues   Standings
12:15
Avondale Heights
0 - 0
Dandenong City
  Australia: 3rd Division   Standings
12:15
Northcote City
0 - 0
Werribee City
12:30
Western Strikers
0 - 0
Adelaide Victory
12:30
Modbury Jets
0 - 0
Sturt Lions
12:30
Noarlunga United
0 - 0
Cumberland United
  Australia: National Premier Leagues   Standings
12:30
West Adelaide
0 - 0
Adelaide Comets
12:30
Adelaide Blue Eagles
0 - 0
Campbelltown City
12:30
Croydon Kings
0 - 0
Adelaide City
12:30
North Eastern Metro Stars
0 - 0
Para Hills Knights
12:30
Adelaide United Youth
0 - 0
Adelaide Raiders
13:30
Padres
0 - 0
Hellenic
14:00
Armadale
0 - 0
Sorrento
14:00
Perth
0 - 0
Cockburn City
14:00
Floreat Athena
0 - 0
Stirling Lions
14:00
Bayswater City
0 - 0
Perth Glory B
14:00
Balcatta
0 - 0
ECU Joondalup
14:30
Hume City FC
0 - 0
Dandenong Thunder SC
  Australia: 3rd Division   Standings
14:30
Ppd
Grange Thistle
0 - 0
Brisbane Knights
15:00
Bayside United
0 - 0
Brisbane Knights
  Australia: National Premier Leagues   Standings
15:30
Sutherland Sharks
0 - 0
Sydney Olympic
  Australia: 3rd Division   Standings
15:30
Seaford Rangers
0 - 0
Adelaide Galaxy
  Australia: National Premier Leagues   Standings
16:00
Sydney FC Youth
0 - 0
Hakoah Sydney City East
16:00
Marconi Stallions
0 - 0
Sydney Tigers
16:00
Mt Druitt Town Rangers
0 - 0
Blacktown City Demons
  Australia: 3rd Division   Standings
16:00
Blacktown Spartans
0 - 0
St George FC
16:00
Spirit FC
0 - 0
Northbridge FC
16:00
Macarthur Rams
0 - 0
Hills Brumbies
16:00
Western Sydney Wanderers F.
0 - 0
Mounties Wanderers
  Australia: Soccer - Australia Youth 2   Standings
16:45
Hume City FC U20
0 - 0
Dandenong Thunder SC U20
  Australia: National Premier Leagues   Standings
17:30
Port Darwin
0 - 0
Darwin Olympic
  Austria: Austria Regionalliga   Standings
00:00
SC Gleisdorf
0 - 0
Völkermarkt
00:00
Deutschlandsberg
0 - 0
Union Gurten
00:00
45+'
Kalsdorf
3 - 1
SC Weiz
00:00
45+'
Lendorf
0 - 2
Vöcklamarkt
00:00
ASK-BSC Bruck/Leitha
0 - 0
Mattersburg (A)
00:00
45+'
Rapid Wien (A)
0 - 1
FC Stadlau
00:00
35'
Neusiedl
0 - 0
SV Leobendorf
00:00
45+'
SC Team Wiener Linien
0 - 1
Karabakh Wien
00:00
SK Bischofshofen
0 - 0
Kufstein
  Austria: Austria Erste Liga   Standings
00:10
45+'
Kapfenberg
1 - 0
FC Pasching
00:10
45+'
USK Anif
1 - 0
Wattens
00:10
45+'
SV Lafnitz
0 - 0
FAC Team für Wien
00:10
45+'
Amstetten
0 - 2
Austria Lustenau
00:10
45+'
Austria Wien (A)
0 - 0
FC Wacker Innsbruck (A)
00:10
45+'
SV Horn
0 - 1
Wiener Neustadt
  Austria: Austria Regionalliga   Standings
00:30
28'
ASK Ebreichsdorf
0 - 0
Traiskirchen
00:30
SC Mannsdorf
0 - 0
Adm/Modling (A)
00:30
Schwechat
0 - 0
Wiener SC
01:00
Schwaz
0 - 0
Worgl
19:00
Reichenau
0 - 0
Salzburg (A)
21:00
SV Grödig
0 - 0
Hohenems
21:30
SKN St. Pölten (A)
0 - 0
Parndorf
21:30
SV Wals Grunau
0 - 0
FC Eurotours Kitzbühel
22:00
Altach (A)
0 - 0
St. Johann
  Austria: Austria tipico-Bundesliga   Standings
22:00
FC Wacker Innsbruck
0 - 0
Mattersburg
22:00
Hartberg
0 - 0
Adm/Modling
22:00
Rapid Wien
0 - 0
Altach
  Austria: Austria Regionalliga   Standings
23:00
Seekirchen
0 - 0
Dornbirn
23:30
Grazer AK
0 - 0
RZ Pellets WAC (A)
  Belarus: Belarus Vysshaya Liga   Standings
00:45
Dnepr Mogilev
0 - 0
Gomel
20:15
Minsk
0 - 0
FK Gorodeya
  Bolivia: Bolivia Primera Division   Standings
07:00
Real Potosi
0 - 0
Royal Pari
  Bosnia-Herzegovina: Bosnian Premier League   Standings
22:00
NK Mladost Doboj Kakanj
0 - 0
FK Krupa
22:00
Radnik Bn
0 - 0
Sloboda Tuzla
22:00
GOSK Gabela
0 - 0
Sarajevo
22:00
Celik Zenica
0 - 0
Siroki Brijeg
22:00
FK Zvijezda 09
0 - 0
Zrinjski Mostar
  Bosnia-Herzegovina: Bosnia 2nd Division   Standings
22:00
Borac Banjaluka
0 - 0
FK Podrinje
22:00
Tekstilac Derventa
0 - 0
FK Modrica
22:00
Slavija Sarajevo
0 - 0
Drina Zvornik
22:00
Sloboda Mrkonjic Grad
0 - 0
Sutjeska
22:30
Gorazde
0 - 0
Orasje
22:30
Igman Konjic
0 - 0
Vitez
22:30
Olimpik Sarajevo
0 - 0
Rudar Kakanj
22:30
FK Zvijezda
0 - 0
Slaven Zivinice
22:30
Bosna Visoko
0 - 0
FK Velez Mostar
22:30
NK Bratstvo
0 - 0
Capljina
22:30
NK Novi Travnik
0 - 0
Jedinstvo Bi
  Botswana: Botswana Premier League   Standings
00:00
Gaborone United
0 - 0
Centre Chiefs
20:30
Sankoyo Bush Bucks
0 - 0
Extension Gunners
20:30
Galaxy
0 - 0
BR Highlanders
20:30
Township Rollers
0 - 0
Police XI
20:30
Miscellaneous
0 - 0
Notwane FC
  Brazil: Serie B   Standings
05:15
CRB
0 - 0
Vila Nova
  Brazil: Serie D   Standings
05:30
Novorizontino
0 - 0
Tupi
06:30
Maranhao
0 - 0
Uniclinic Atletico Clube
  Brazil: Serie B   Standings
07:30
Sport
0 - 0
Londrina EC
21:00
Coritiba
0 - 0
Cuiaba
  Bulgaria: Bulgaria A PFG   Standings
00:00
45+'
Litex Lovech
0 - 0
Botev Plovdiv
00:00
45+'
Ludogorets Razgrad
2 - 1
Cherno More Varna
  Chile: Chile Primera   Standings
05:00
Cobresal
0 - 0
Coquimbo
07:30
Everton CD
0 - 0
Huachipato
  China: China Super League   Standings
14:30
Shaanxi Chanba
0 - 0
Tianjin Teda
  China: China Jia League   Standings
18:30
Nanchang Bayi
0 - 0
Hubei Huakaier
18:30
Beijing Baxy
0 - 0
Hangzhou Greentown
  China: China Super League   Standings
18:35
Hebei Zhongji
0 - 0
Jiangsu Sainty
18:35
Hubei Orient
0 - 0
Tianjin Songjiang
  Croatia: Croatia 2. Division   Standings
22:30
Solin
0 - 0
NK Dugopolje
22:30
Lucko
0 - 0
Hajduk II
22:30
Bjelo Brdo
0 - 0
NK Kustosija
22:30
NK Radnik Sesvete
0 - 0
Varazdin
22:30
Sibenik
0 - 0
Dinamo Zagreb B
22:30
Medimurje
0 - 0
NK Zadar
  Czech Republic: Druha League   Standings
20:00
Slovan Varnsdorf
0 - 0
Znojmo
20:00
Vitkovice
0 - 0
Pardubice
20:00
Hradec Kralove
0 - 0
Sezimovo Usti
20:00
MFK Chrudim
0 - 0
Zizkov
20:00
Trinec
0 - 0
Budejovice
20:00
FC Vlasim
0 - 0
SK Prostejov
20:00
Jihlava
0 - 0
Brno
20:00
Sokolov
0 - 0
Usti nad Labem
  Czech Republic: Synot Liga   Standings
22:00
Slovacko
0 - 0
Karvina
22:00
Bohemians 1905
0 - 0
Opava
22:00
Pribram
0 - 0
Dukla Praha
  Denmark: Denmark Danmarksserien   Standings
00:00
Kolding B
0 - 0
B 1909
00:00
Silkeborg KFUM
0 - 0
Viborg II
  Denmark: Denmark 2. Division   Standings
00:00
45+'
Avarta
1 - 0
Skovshoved
  Denmark: Denmark Danmarksserien   Standings
17:00
Ballerup-Skovlunde
0 - 0
Nordvest FC
17:00
Lystrup IF
0 - 0
Skovbakken
  Denmark: Denmark U19 Ligaen   Standings
17:00
Vejle
0 - 0
OB
17:30
SønderjyskE U19
0 - 0
AGF/Viby
  Denmark: Denmark U17 Ligaen   Standings
18:00
Esbjerg
0 - 0
FC Copenhagen
  Denmark: Denmark Danmarksserien   Standings
18:00
Birkerød
0 - 0
GVI
18:00
Avedøre
0 - 0
Karlslunde IF
18:00
Ledøje-Smørum Fodbold
0 - 0
B 1908
18:00
Allerød FK
0 - 0
FC Odsherred
18:00
BK. Union
0 - 0
Fremad Valby
18:00
Otterup
0 - 0
Oure FA
18:00
Viby IF
0 - 0
IF Lyseng
  Denmark: Denmark U19 Ligaen   Standings
18:00
Brøndby
0 - 0
FC Midtjylland
18:00
Lyngby
0 - 0
Silkeborg
18:00
AaB
0 - 0
FC Nordsjælland
18:00
Esbjerg
0 - 0
FC Copenhagen
  Denmark: Denmark 2. Division   Standings
18:00
Vanløse
0 - 0
Middelfart G og BK
18:00
Aarhus Fremad
0 - 0
Ringkøbing
18:00
Hillerød
0 - 0
Dalum
18:00
Tarup/Pårup
0 - 0
Odder IGF
18:00
Vejgaard
0 - 0
Slagelse
  Denmark: Denmark Danmarksserien   Standings
18:30
Roskilde KFUM
0 - 0
Kastrup B.
18:30
Hedensted
0 - 0
Varde
  Denmark: Denmark 1. Division   Standings
18:45
Fredericia
0 - 0
Hvidovre
18:45
Elite 3000, Helsingør
0 - 0
Lyngby
18:45
HB Koge
0 - 0
FC Roskilde
18:45
Næstved
0 - 0
Thisted
18:45
Viborg
0 - 0
Fremad Amager
18:45
Silkeborg
0 - 0
Nykøbing FC
  Denmark: Denmark Danmarksserien   Standings
19:00
Taastrup FC
0 - 0
Herlev
19:00
Ishøj BK
0 - 0
FA 2000
  Denmark: Denmark 2. Division   Standings
19:00
Blokhus FC
0 - 0
HIK
19:00
Frem
0 - 0
Marienlyst
19:00
FC Sydvest
0 - 0
Kjellerup
  Denmark: Denmark Danmarksserien   Standings
20:00
AB Tårnby
0 - 0
Greve
20:00
FC Djursland
0 - 0
Vatanspor
  Denmark: Denmark 2. Division   Standings
20:00
Brønshøj
0 - 0
B 93
20:00
Kolding IF
0 - 0
Brabrand
  Denmark: Denmark U17 Ligaen   Standings
20:15
Brøndby
0 - 0
FC Midtjylland
20:15
Lyngby
0 - 0
Silkeborg
20:30
AaB
0 - 0
FC Nordsjælland
  Denmark: Danish League   Standings
22:00
Copenhagen
0 - 0
Nordsjælland
22:00
Midtjylland
0 - 0
Esbjerg fB
22:00
OB
0 - 0
Brøndby
  Ecuador: Ecuador Serie A   Standings
07:30
Barcelona Guayaquil
0 - 0
Olmedo
  England: League 2
21:00
Newport
0 - 0
Tranmere
  Estonia: Estonia Esiliiga   Standings
17:00
TJK Legion
0 - 0
Tartu JK Welco
  Estonia: Estonia Cup
20:00
Trans Narva
0 - 0
Nomme Kalju
  Finland: Finland Veikkausliga   Standings
21:00
HIFK
0 - 0
FC Inter
21:00
Rovaniemi
0 - 0
Seinäjoen JK
  Finland: Finland Ykkonen   Standings
21:00
FF Jaro
0 - 0
Haka
21:00
AC Kajaani
0 - 0
KooTeePee
21:00
Musan Salama
0 - 0
MyPa
21:00
AC Oulu
0 - 0
Turku PS
  Finland: Finland Kakkonen   Standings
21:00
JIPPO
0 - 0
Mikkelin P.
21:00
Mikkelin Kissat
0 - 0
JaPS
21:00
Viikingit
0 - 0
FC Reipas
21:00
Espoo
0 - 0
Honka (A)
21:00
SC KuFu-98
0 - 0
VIFK
  France: Ligue 1   Standings
02:05
Amiens
0 - 0
Guingamp
02:05
Angers
0 - 0
Saint-Etienne
02:05
Caen
0 - 0
Bordeaux
02:05
Dijon
0 - 0
Toulouse
02:05
Marseille
0 - 0
Montpellier
02:05
Nantes
0 - 0
Strasbourg
02:05
Nice
0 - 0
Monaco
02:05
Nimes
0 - 0
Lyon
02:05
Reims
0 - 0
PSG
02:05
Rennes
0 - 0
Lille
  France: French CFA   Standings
23:00
Lyon B
0 - 0
Jura Sud
23:00
St. Priest
0 - 0
Monaco B
23:00
Toulon
0 - 0
Monts Or Azergues
23:00
Marseille Consolat
0 - 0
Pontarlier
23:00
Fréjus Saint Raphaël
0 - 0
US Marseille Endoume Catal.
23:00
Marseille B
0 - 0
Nice B
23:00
Martigues
0 - 0
Annecy FC
23:00
RC Grasse
0 - 0
Hyeres
23:00
Colomiers
0 - 0
Romorantin
23:00
Les Herbiers
0 - 0
Stade Bordelais
23:00
Sete
0 - 0
Andrezieux
23:00
Le Puy
0 - 0
Blois
23:00
St-Pryve St Hilaire
0 - 0
Trelissac
23:00
Bergerac Perigord
0 - 0
Nimes B
23:00
Bordeaux B
0 - 0
Yzeure
23:00
Saint Etienne B
0 - 0
Mont-de-Marsan
23:00
Furiani Agliani
0 - 0
US Granvillaise
23:00
Nantes B
0 - 0
Mantes
23:00
FC Chartres
0 - 0
Vitre
23:00
Poissy
0 - 0
Lorient B
23:00
AC Boulogne-Billancourt
0 - 0
Oissel
23:00
Vannes
0 - 0
CA Bastia
23:00
St. Malo
0 - 0
Le Havre B
23:00
Stade Briochin
0 - 0
Paris Saint Germain B
23:00
Fleury Merogis U.S
0 - 0
Arras
23:00
Haguenau
0 - 0
Bobigny
23:00
Lille B
0 - 0
Créteil
23:00
Aulnoye
0 - 0
Schiltingheim
23:00
Lens B
0 - 0
Sainte Geneviève
23:00
Sedan
0 - 0
ASM Belfort
23:00
Lusitanos
0 - 0
Epinal
  Georgia: Georgia Umaglesi Liga   Standings
00:00
45+'
Dila Gori
0 - 0
Saburtalo
  Germany: German Oberliga   Standings
00:30
SV Schermbeck
0 - 0
TuS Erndtebruck
01:00
SC Westfalia Herne
0 - 0
SC Paderborn 07 II
19:00
1. CfR Pforzheim
0 - 0
Reutlingen
19:30
Neckarsulmer Sport Union
0 - 0
Nottingen
20:00
Buchonia Flieden
0 - 0
Hessen Kassel
20:00
Teutonia Watzenborn-Steinb.
0 - 0
Bayern Alzenau
20:00
FC 1931 Eddersheim
0 - 0
SC Viktoria 06 Griesheim
20:00
FC Ederbergland
0 - 0
SpVgg 1922 Hadamar
  Iceland: Iceland 1. Deild   Standings
02:15
Grotta
0 - 0
Leiknir R.
02:15
Vikingur O.
0 - 0
Thor A
  Iceland: Iceland PEPSI Deildin   Standings
23:00
HK
0 - 0
Grindavik
  Iceland: Iceland 1. Deild   Standings
23:00
Magni
0 - 0
Fram R
  Iceland: Iceland PEPSI Deildin   Standings
23:30
KA Akureyri
0 - 0
ÍBV Vestmannaeyjar
  International: International Friendlies (W)
00:00
45+'
Spain (W)
0 - 0
Canada (W)
  International: World Championship U-20   Standings
01:30
Ukraine U20
0 - 0
USA U20
  International: CAF Champions League
05:00
WAC Casablanca
0 - 0
Esperance
  International: International Friendlies (W)
19:00
England (W)
0 - 0
Denmark (W)
  International: World Championship U-20   Standings
20:30
Portugal U20
0 - 0
South Korea U20
  International: International Friendlies (W)
21:00
France (W)
0 - 0
Thailand
  International: World Championship U-20   Standings
23:00
Panama U20
0 - 0
Mali U20
23:00
France U20
0 - 0
Saudi Arabia U20
  Iraq: Iraq Super League   Standings
20:00
Al Semawah
0 - 0
Al Zawraa
  Ireland: Ireland Airtricity League   Standings
01:45
Bohemians
0 - 0
Sligo Rovers
01:45
Derry
0 - 0
Finn Harps
01:45
Dundalk
0 - 0
St.Patricks
01:45
Waterford U.
0 - 0
UC Dublin FC
  Ireland: Ireland 1. Division   Standings
01:45
Bray Wanderers
0 - 0
Wexford Youths
01:45
Drogheda
0 - 0
Galway FC
01:45
Limerick FC
0 - 0
Cabinteely
01:45
Shelbourne
0 - 0
Cobh Ramblers
  Ireland: Ireland Airtricity League   Standings
02:00
Shamrock
0 - 0
Cork City
  Italy: Serie C   Standings
19:30
Cuneo
0 - 0
Lucchese
  Italy: Serie A   Standings
23:00
Frosinone
0 - 0
Chievo
  Italy: Serie C
23:00
Bisceglie
0 - 0
Paganese
23:00
Pordenone Calcio
0 - 0
Juve Stabia
  Japan: Japan Cup
11:00
Hitachi Tochigi Uva
0 - 0
Vanraure Hachinohe
11:00
MIO Biwako Kusatsu
0 - 0
FC Osaka
  Japan: Japan J. League 1   Standings
12:00
Consadole Sapporo
0 - 0
Gamba Osaka
12:00
Shimizu S-Pulse
0 - 0
Vegalta Sendai
  Japan: Japan J. League 2   Standings
12:00
Kyoto Sanga FC
0 - 0
Renofa Yamaguchi
12:00
V-Varen Nagasaki
0 - 0
Tokushima Vortis
  Japan: Japan J. League 1   Standings
13:00
Cerezo Osaka
0 - 0
FC Tokyo
  Japan: Japan J. League 2   Standings
13:00
Tokyo Verdy 1969
0 - 0
JEF United Chiba
14:00
Ventforet Kofu
0 - 0
Yokohama FC
15:00
Ehime FC
0 - 0
Mito Hollyhock
17:30
F.C. Ryukyu
0 - 0
Albirex Niigata
  Kenya: Kenya Premier League   Standings
17:00
SoNy Sugar
0 - 0
Nzoia United
19:00
Chemelil Sugar
0 - 0
Mathare United
20:15
Posta Rangers
0 - 0
Gor Mahia
  Latvia: Latvia LMT Virsliga   Standings
20:00
FK Spartaks
0 - 0
FS Metta/LU
  Luxembourg: Luxembourg 1. Division Qualification
01:00
US Hostert
0 - 0
Swift Hesperange
  Macedonia: Macedonia Vtora Liga   Standings
21:30
Korab
0 - 0
FK Skopje
21:30
Vlazrimi
0 - 0
Teteks
21:30
Goblen Junior
0 - 0
FC FK Rinija Gostivar
21:30
FK Borec
0 - 0
GFK Tikves Kavadarci
21:30
Plachkovica
0 - 0
Miravci
  Malaysia: Malaysia Super Liga   Standings
21:00
Perak
0 - 0
Malacca United
21:00
Ppd
Pahang
0 - 0
Felda United FC
21:00
Selangor Pkns FC
0 - 0
MISC-MIFA
  Malaysia: Malaysia 2nd Division   Standings
21:00
Sarawak FA
0 - 0
Johor FA
21:00
Pulau Pinang
0 - 0
Sabah FA
21:00
PBDKT T-Team FC
0 - 0
Kelantan
  Moldova: Moldova National Division   Standings
19:00
Dinamo-Auto
0 - 0
Zimbru
21:00
Codru
0 - 0
Speranta
  Montenegro: Montenegro 1. Division   Standings
22:30
Buducnost
0 - 0
Sutjeska
22:30
Grbalj Radanovici
0 - 0
Mornar
22:30
Zeta
0 - 0
FK Lovcen
22:30
Mladost Podgorica
0 - 0
Petrovac
22:30
FK Iskra
0 - 0
Rudar
  Montenegro: Montenegro 2. Division   Standings
22:30
Igalo
0 - 0
Jezero
22:30
FK Bokelj
0 - 0
Kom
22:30
Jedinstvo BP
0 - 0
Otrant
22:30
Berane
0 - 0
Decic Tuzi
  Netherlands: Dutch League   Standings
01:45
Utrecht
0 - 0
Vitesse
  Netherlands: Dutch Topklasse   Standings
20:30
GVVV Veenendaal
0 - 0
Rijnsburgse Boys
20:30
HHC
0 - 0
Spakenburg
20:30
SVV Scheveningen
0 - 0
Kozakken Boys
20:30
VVSB
0 - 0
Lienden
20:30
Koninklijke HFC
0 - 0
Katwijk
20:30
IJsselmeervogels
0 - 0
AFC
  Netherlands: Netherlands Promotion/Relegation
23:30
Waalwijk
0 - 0
Go Ahead Eagles
  Norway: Norway 3. Division   Standings
18:00
Djerv 1919
0 - 0
Vestfossen
18:00
Melbo
0 - 0
Floya
  Norway: Norway 1. Division   Standings
18:30
Floya
0 - 0
Aasane
  Norway: Norway 3. Division   Standings
18:30
Junkeren
0 - 0
Leknes
19:00
Brodd
0 - 0
Viking 2
19:00
Ranheim 2
0 - 0
Gjøvik FF
19:00
Tiller
0 - 0
Verdal
  Norway: Norway 1. Division   Standings
20:00
Øvrevoll Hosle
0 - 0
Linderud-Grei
  Norway: Norway 2. Division   Standings
20:00
Brattvag
0 - 0
Fredrikstad
20:00
Oppsal
0 - 0
Sotra Sportsklubb
20:00
Elverum
0 - 0
Odd Grenland 2
  Norway: Norway 3. Division   Standings
20:00
Fjøra
0 - 0
Bergen Nord
20:00
Os
0 - 0
Sogndal 2
20:00
Vard Haugesund
0 - 0
Lysekloster
20:00
Steinkjer
0 - 0
Brumunddal
  Norway: Norway OBOS-ligaen   Standings
20:30
Tromsdalen
0 - 0
KFUM
20:30
Ull Kisa
0 - 0
Hamarkameratene
  Norway: Norway 3. Division   Standings
20:30
Aalesund 2
0 - 0
Eidsvold TF
  Norway: Norway 2. Division   Standings
21:00
Byåsen
0 - 0
Nardo
21:00
Asker
0 - 0
Bærum
  Norway: Norway 3. Division   Standings
21:00
Nordstrand
0 - 0
Rommen
21:00
Spjelkavik
0 - 0
Traff
21:00
Follo
0 - 0
Ørn-Horten
21:00
Frigg
0 - 0
Grei
21:00
Ready
0 - 0
Halsen
21:00
Donn
0 - 0
Pors Grenland
21:00
Flekkeroy
0 - 0
Flint
21:00
Vindbjart
0 - 0
Mandalskam
21:00
Stord Sunnhordland
0 - 0
FK Fyllingsdalen
21:00
NIL-Trysil
0 - 0
Kolstad
21:00
Orkla
0 - 0
Strindheim
21:00
Raufoss 2
0 - 0
Melhus
21:00
Tromso 2
0 - 0
Harstad
22:00
Norild
0 - 0
Lyn
  Norway: Norwegian League   Standings
23:00
Vålerenga
0 - 0
Lillestrøm
  Oman: Oman 1. Division   Standings
01:00
Al-Nahda
0 - 0
Oman FC
01:00
Al-Suwaiq
0 - 0
Sur
  Paraguay: Paraguay Division Intermedia   Standings
05:00
Independiente CG
0 - 0
Deportivo Caaguazu
  Peru: Peru Primera Division   Standings
03:30
CD UT Cajamarca
0 - 0
Real Garcilaso
08:00
Universidad Cesar Vallejo
0 - 0
Carlos A. Mannucci
23:15
Sporting Cristal
0 - 0
FBC Melgar
  Philippines: United Footnall League Philippines   Standings
15:00
Kaya FC
0 - 0
Green Archers United
18:00
Ceres-La Salle F.C.
0 - 0
Stallion FC
  Portugal: Portuguese 3rd Division
21:00
AD Fafe
0 - 0
Praiense
23:00
Lourosa
0 - 0
U.Leiria
23:00
Vilafranquense
0 - 0
Vizela
23:00
Casa Pia
0 - 0
Espinho
  Portugal: Portuguese Cup
23:15
Sporting
0 - 0
FC Porto
  Romania: Romania Liga II   Standings
15:00
CSM Metalul Resita
0 - 0
CS Aerostar Bacau
15:00
CF Braila
0 - 0
Farul Constanta
15:00
ACS Poli Timisoara
0 - 0
CS Mioveni
16:00
CS Balotesti
0 - 0
Universitatea Cluj
18:00
Chindia Targoviste
0 - 0
Luceafarul Oradea
  Russia: Russian 3rd Division   Standings
16:00
FC Chita
0 - 0
Dinamo Barnaul
  Russia: Russian 2nd Division   Standings
17:00
Sibir Novosibirsk
0 - 0
FC Krasnodar II
19:00
Spartak Tambov
0 - 0
Zenit Petersburg 2
19:00